Zostań
socios

Do Socios Wisła należą fani Białej Gwiazdy, ale również jej byli zawodnicy, trenerzy i inne osoby związane z klubem - m.in. Zdeněk Ondrášek, Magda Ziętara, Rafał Pietrzak, Vullnet Basha, Marcelo Guedes, Marko Kolar, Petar Brlek czy Arkadiusz Głowacki, Dawid Błaszczykowski, Tomasz Jażdżyński, Jarosław Królewski.

Przyszłość Białej Gwiazdy zależy od każdego z nas. Z każdym nowym Socio wzrastają możliwości naszego stowarzyszenia. Już dzisiaj współtworzy je ponad 2000 członków, a roczna kwota wsparcia przekracza milion złotych. Zostając Socios, stajesz się częścią pierwszego w Polsce stowarzyszenia, które nie tylko skupia kibiców, ale bezpośrednio pozwala im decydować, na co przeznaczane są ich składki. Działa w myśl zasady #TyWspieraszTyDecydujesz.

gwiazdy

Wybierz swoją rangę w Radzie Socios

Wybierając określoną wysokość składki w Stowarzyszeniu Socios Wisła Kraków otrzymujesz odpowiednią rangę w Radzie Socios.

Osoba Małoletnia

Członek Wspierający

Zapisz się

Srebrna Gwiazda

Pełne Członkostwo

1 głosy w Radzie Socios
1 głos na Walnym Zgromadzeniu
Zapisz się

Złota Gwiazda

Pełne Członkostwo

2 głosy w Radzie Socios
1 głos na Walnym Zgromadzeniu
Zapisz się

Biała Gwiazda

Pełne Członkostwo

4 głosy w Radzie Socios
1 głos na Walnym Zgromadzeniu
Zapisz się

* prawo do zniżki przysługuje osobom w wieku do 25 lub od 65 lat.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.
Zaloguj się dołącz do socios!