Wznowienie
członkostwa

Przyszłość Białej Gwiazdy zależy od każdego z nas. Swoją obecnością w Socios dołożyłeś cegiełkę do realizacji poprzednich celów. Liczymy na Twoje wsparcie przy kolejnych projektach! Aby wznowić członkostwo nie musisz wypełniać deklaracji. Opłać wpisowe w wysokości jednej składki, a my przywrócimy Ci Twój poprzedni numer .

Nie od dziś wiadomo, że Wisła Kraków to coś więcej niż klub. Wisła Kraków to wielka rodzina zrzeszona pod znakiem Białej Gwiazdy, która nieprzerwanie od 117 lat roztacza swój blask nad dawną stolicą Polski. Wielką siłą krakowskiego klubu są wierni kibice, którzy trwają przy nim niezależnie od okoliczności. Moc płynącą od fanów można było odczuć szczególnie w ostatnich latach, kiedy to nieocenioną pomoc 13-krotnemu mistrzowi Polski okazało nasze stowarzyszenie, którego do niedawna byłeś częścią. Gorąco zachęcamy Cię do powrotu!

gwiazdy

Opłać wartość jednej składki, a my przywrócimy Ci Twój 'stary' numer. Czekamy na Twój powrót!

Osoba Małoletnia

Członek Wspierający

Wróć do socios

Srebrna Gwiazda

Pełne Członkostwo

1 głosy w Radzie Socios
1 głos na Walnym Zgromadzeniu
Wróć do socios

Złota Gwiazda

Pełne Członkostwo

2 głosy w Radzie Socios
1 głos na Walnym Zgromadzeniu
Wróć do socios

Biała Gwiazda

Pełne Członkostwo

4 głosy w Radzie Socios
1 głos na Walnym Zgromadzeniu
Wróć do socios

* prawo do zniżki przysługuje osobom w wieku do 25 lub od 65 lat.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.
Zaloguj się dołącz do socios!